ADI SOYADI  GÖREVİ    TEKNİK PERSONEL   ARAÇ İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
  ADI SOYADI  GÖREVİ    ADI SOYADI  GÖREVİ 
Hilmi DOĞAN Etüd Proje  Şube Müdürü   Murat DEMİR  Makine Mühendisi   Özgür DEMİR Araç Sevk Amiri
Davut EKİNCİ Bakım Onarım Şube Müdürü   Şeyhmus AYDIN Makine Mühendisi   Hüsamettin ŞAHİN Şoför
İsmail Cenkmen TEBER  İdari İşl. Ve Tah. Şube Müdürü   Ümit BİRCAN Makine Mühendisi   Mahmut AL Şoför
Hakan SEYFİ  Yapım İşleri Şube Müdürü T.   Özhan TELLİ Makine Mühendisi   Servet ÖZÖRER Şoför
Yusuf ÇOLAK Araç İşletme Şube Müdürü   Erdinç Çağatay BOZKURT Elektrik- Elektronik Mühendisi   Çağrı BAŞAN  Şoför
Hasan DURMUŞ Peyzaj Planlama Şube Müdürü T.   Hüseyin ÖZ İnşaat Mühendisi    Mustafa ŞAHİN Şoför
Hamidiye YÜKSEL Şef   Osman ÖZTÜRK İnşaat Mühendisi    Niyazi ÖZTEKİN  Şoför
Nükhet YİĞİT Yönetici Asistanı   Büşra YURDAKUL Peyzaj Mimarı   Bakır ATAŞ Şoför
Songül SARAÇOĞLU Yönetici Asistanı   Özkan YÜKSEL  Mobilya Teknikeri   Ferhat ÇINARLIDERE Şoför
Ercan IŞIK Bilgisayar İşletmeni   Bülent YILMAZ Elektronik Teknikeri   Ümit UMU Şöför
Yavuz ATILGAN Bilgisayar İşletmeni   Eyüp CANDAN Makine Teknikeri   Mustafa Kemal İŞLEKER Şoför
      Derya MALKOÇ Harita Teknikeri   Mevlüt VARLI Şöför
      Tuğçe KUNDURACI İnşaat Teknikeri    Uğur KESDİ Şoför
      Gökmen DİNLER İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri   Oktay ATAY Şoför
      Ferat EREN Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Teknikeri   Hasan YAYLA Şoför
      Uğur TORLAK Sondaj Teknikeri   Hüseyin TEKİN Şoför
      Yaşar TAŞDEMİR Elektronik Teknikeri      
      Kahraman ELDEK Elektirik Teknikeri      
      Adem POLAT Elektirik Teknisyeni      
      M. Hanifi YILMAZ Elektirik Teknisyeni      
      Ertuğrul TOPRAK Elektirik Teknisyeni      
      Mustafa KÖKSAL Metal Teknisyeni      
      Ramazan AKAN Torna TesviyeTeknisyeni      
      Aytaç ACER  Torna Tesviye Teknisyeni      
      Mustafa SÜTÇÜ İnşaat Teknisyen      
               
      Çağlar Erdem ŞAHİN Yapı Yüzey Teknisyeni      
      Nedim DENİZ Metal Teknisyeni      
      Fırat KUTLU Tesisat Teknisyeni      
      Abdussamet GÜNDOĞAN Tesisat Teknisyeni      
      Mustafa KILAVUR Tesisat Teknisyeni      
      Adalet CEYLAN Metal Teknisyen Yrd.      
      Kerem KILIÇ  Memur      
      Ramazan CAMGÖZ Bilgisayar İşletmeni      
      Mahmut ÖLMEZ 4/C      
      Mustafa ERDOĞAN 4/C      
      Murat Çelik Hizmetli